Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788379458257
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Edipresse

Irena Mikołajek - urodziła się na podkarpackiej wsi, Bukowsko.

Jej życie potoczyło się według ogólnego schematu - jak większości innych ludzi: szkoła podstawowa, liceum, studia (w ukochanym przez autorkę Krakowie). Jako biolog z wykształcenia pracowała głównie w różnego rodzaju laboratoriach. Obecnie jest szczęśliwą mamą i babcią na tak zwanej emeryturze - dla każdego może to mieć inny wydźwięk.

Dla pani Ireny oznacza to aktywność i apetyt na życie. Dużo czyta, trochę pisze. Rekreacyjnie uprawia ogródek - narzędzia ogrodnicze ,,pasują do jej dłoni, nie gorzej niż długopis czy klawiatura laptopa.

Od otyłości do świetnej formy - opowieść o Kubie, zwanym Rudzikiem, który z małego grubaska uwielbiającego słodycze i fast foody stał się szczupłym, wysportowanym i aktywnym chłopcem.
 
Ogromną krzywdę czyni się dzieciom i nastolatkom również wtedy, gdy pozwala się im opychać śmieciowym jedzeniem i daje przyzwolenie na brak ruchu. Kiedy zadzwoniłam do cioci Reni z wyzwaniem: "Ciociu, musimy zrobić małą rewolucję", przyklasnęła z radością? To ja nakłoniłam ją do napisania tej książki - książki, która ma być protestem przeciw niezdrowemu stylowi życia, ma pokazać, że dzieci wcale nie muszą być otyłe!
Ewa Chodakowska
 
EDIPRESSE POLSKA 2017, ISBN: 9788379458257, 145x205, 232 s., oprawa twarda


Książka

  • ISBN: 

    9788379458257

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.