Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...

1. Złożyłem zamówienie a nie otrzymałem potwierdzenia mailowego.

Mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia wysyłany jest bezpośrednio po zakończeniu przez Klienta zakupów w sklepie. Jeśli mail nie dociera do skrzynki odbiorczej, należy sprawdzić folder SPAM oraz poprawność adresu mail, wpisanego podczas składania zamówienia.

2. Chciałbym zamówić dwie lub więcej książek, jaki będzie koszt wysyłki?

Koszt przesyłki jest stały i niezależny od ilości zamawianych książek. Dodatkowo, jeśli wartość zamawianych książek przekroczy kwotę 150 zł, można wybrać przesyłkę darmową!

3. Czy Dedalus skupuje książki od wydawców i hurtowni?

Tak, zajmujemy się skupem przecenionych końcówek nakładów oraz większych ilości egz. przeznaczonych do wyprzedaży. Zachęcamy do przesłania oferty.

4. Czy ceny oferowanych książek są niższe dlatego że mają one wady?

Sprzedaż książek przecenionych oznacza, że koncentrujemy się na sprzedawaniu książek w cenach zdecydowanie niższych od ustalanych przez wydawców. Często przeceny te są dość znaczne, dzięki czemu możemy oferować je w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas książki nie noszą śladów użytkowania, czasem jednak były wydane kilka lat wstecz, w związku z czym mogą nosić na sobie ślad upływu czasu. Standardowo przy każdej pozycji podajemy rok jej wydania, co pozwala zorientować się w jej stanie. Z faktu, że książki te mają niższe ceny nie wynika również, iż są one w jakiś sposób niepełnowartościowe, nie mają niezadrukowanych stron czy uszkodzonych okładek. W przypadku, gdy dany tytuł przeceniany jest z uwagi na jakiegoś rodzaju defekt, np. brak (załączanej przez wydawcę) płyty CD, informujemy o tym fakcie w opisie.

5. Czy Dedalus sprzedaje książki nowe czy antykwaryczne?

Za pośrednictwem witryny Dedalus.pl prowadzona jest sprzedaż NOWYCH książek przecenionych przez wydawnictwa bądź hurtownie oraz aktualnej oferty wydawniczej.

6. Jakie książki oferuje Dedalus?

Sprzedajemy głównie książki przecenione, ale również można u nas zakupić nowości wydawnicze. Są zarówno pozycje wchodzące w skład tzw. literatury popularnej a więc beletrystyka, powieści obyczajowe, sensacyjne, horrory, romanse, reportaże powieści historyczne, jak również tytuły z poszczególnych dziedzin nauk, głównie humanistycznych i społecznych: literaturoznawstwa, historii, psychologii, socjologii, religioznawstwa, filozofii, politologii i wielu innych. Oferujemy również duży wybór książek dla najmłodszych, w tym kolorowanek, bajeczek, powieści dla dzieci i młodzieży oraz szereg doskonałych poradników dotyczących niemal wszystkich dziedzin życia od zdrowego żywienia, wychowywania dzieci, relacji międzyludzkich aż po książki kulinarne i poradniki dla majsterkowiczów.

7. Czy oferowane na stronie książki są bezpośrednio dostępne?

Wszystkie oferowane przez nas pozycje są bezpośrednio dostępne (o pojedynczych wypadkach niedostępności określonych pozycji niezwłocznie informujemy mailem). Zamówienia opiewające na więcej niż 5 egz. jednego tytułu mogą być kompletowane w nieco dłuższym terminie

8. Czy Dedalus to tylko księgarnia internetowa?

Nie jesteśmy księgarnią wirtualną, posiadamy sieć 10 księgarń w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Częstochowa i Bielsko-Biała.

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.