Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Problem z zamawianiem?

Strona działa najlepiej w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych używanych przez naszych Klientów. Stale dostosowujemy ją do standardów obowiązujących aktualnie w sieci, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie jej Użytkowników.

Nowe wersje przeglądarek tworzone są w odpowiedzi na ciągle pojawiające się w sieci zagrożenia - stałe aktualizowanie używanej przez Państwa przeglądarki ma na celu obronę przed nieuczciwymi działaniami twórców złośliwego czy hakerskiego oprogramowania.

Aktualizacja przeglądarki jest szybka i łatwa:

Użytkownicy przeglądarki Mozilla Firefox powinni kliknąć w zakładkę Pomoc na pasku menu, a potem w zakładkę O programie Firefox a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję

 

 

Użytkownicy przeglądarki Chrome powinni kliknąć w ikonę dostosowywania ustawień, znajdującą się w prawy górnym rogu ekranu, poniżej ikony X służacej do zamykania przeglądarki, a potem w zakładkę Google Chrome - informacje a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję.

 

Użytkownicy przeglądarki Internet Explorer powinni kliknąć w zakładkę Pomoc, znajdującą się na pasku menu w górnej części ekranu, a potem w zakładkę Pomoc techniczna online a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję.

 

Użytkownicy przeglądarki Opera powinni kliknąć w ikonę Opera, znajdującą się w górnej lewej części ekranu, a potem w zakładkę Opera - informacje a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję.

 

Jeśli okaże się, że używacie Państwo najnowszej wersji przeglądarki internetowej pomocne może być również oczyszczenie pamięci podręcznej, poprzez jednoczesne naciśnięcie klawiszy CTRL  i F5

Można również sprawdzić czy zainstalowane są w przeglądarce wszystkie potrzebne wtyczki, poprzez skorzystanie np. ze strony http://twojeip.wp.pl

 

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.