Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Problem z zamawianiem?

Strona działa najlepiej w najnowszych wersjach przeglądarek internetowych używanych przez naszych Klientów. Stale dostosowujemy ją do standardów obowiązujących aktualnie w sieci, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie jej Użytkowników.

Nowe wersje przeglądarek tworzone są w odpowiedzi na ciągle pojawiające się w sieci zagrożenia - stałe aktualizowanie używanej przez Państwa przeglądarki ma na celu obronę przed nieuczciwymi działaniami twórców złośliwego czy hakerskiego oprogramowania.

Aktualizacja przeglądarki jest szybka i łatwa:

Użytkownicy przeglądarki Mozilla Firefox powinni kliknąć w zakładkę Pomoc na pasku menu, a potem w zakładkę O programie Firefox a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję

 

 

Użytkownicy przeglądarki Chrome powinni kliknąć w ikonę dostosowywania ustawień, znajdującą się w prawy górnym rogu ekranu, poniżej ikony X służacej do zamykania przeglądarki, a potem w zakładkę Google Chrome - informacje a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję.

 

Użytkownicy przeglądarki Internet Explorer powinni kliknąć w zakładkę Pomoc, znajdującą się na pasku menu w górnej części ekranu, a potem w zakładkę Pomoc techniczna online a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję.

 

Użytkownicy przeglądarki Opera powinni kliknąć w ikonę Opera, znajdującą się w górnej lewej części ekranu, a potem w zakładkę Opera - informacje a program automatycznie sprawdzi, czy korzystają Państwo z najnowszej wersji, a w razie potrzeby sam się zaktualizuje, po klinięciu w odnośną opcję.

 

Jeśli okaże się, że używacie Państwo najnowszej wersji przeglądarki internetowej pomocne może być również oczyszczenie pamięci podręcznej, poprzez jednoczesne naciśnięcie klawiszy CTRL  i F5

Można również sprawdzić czy zainstalowane są w przeglądarce wszystkie potrzebne wtyczki, poprzez skorzystanie np. ze strony http://twojeip.wp.pl

 

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...

     

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.

Złóż zamówienie za 99 zł i wybierz przesyłkę Orlen Paczką - a zamówienie wyślemy bezpłatnie.