Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328709607
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 104
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Muza

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.


W starej torpedowni w Gdyni nurek amator znajduje zwłoki kobiety, która do złudzenia przypomina Załuską, ma dokumenty na to nazwisko i jest ubrana w jej kurtkę. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…


Czerwony Pająk to ostatnia – po Pochłaniaczu, Okularniku i Lampionach – część serii z profilerką Saszą Załuską. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Posiadane przez nas egzemplrze mają zniszczone okładki, zagięcia, pobrudzone strony.

Muza 2018, ISBN: 978-83-287-0960-7, 130x205, 814 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788328709607

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.