Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Dostawa
Wysyłki do Polski

Firma Nazwa przesyłki Czas realizacji Sposób realizacji
Orlen

Orlen paczka (przelew)

czas realizacji zamówienia + 2-3 dni robocze

W dniu realizacji zamówienia wysyłamy mailem informację o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem nadawczym.
W ciągu 2-3 dni roboczych przesyłka zostanie dostarczona do wybranego punktu. Klient otrzymuje wiadomość SMS z powiadomieniem o nadejściu Paczki oraz z kodem odbioru.
Na odbiór przesyłki Kupujący ma 5 dni roboczych.
Inpost Paczkomat (przelew, pobranie) czas realizacji zamówienia + 1-2 dni robocze W dniu realizacji zamówienia wysyłamy mailem informację o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem nadawczym.
W ciągu 1-2 dni roboczych przesyłka zostanie dostarczona do wybranego paczkomatu. Klient otrzymuje wiadomość SMS z powiadomieniem o nadejściu Paczki oraz z kodem odbioru.
Na odbiór przesyłki Kupujący ma 2 dni roboczych.
Kurier

przesyłka kurierska (przelew, pobranie)

czas realizacji zamówienia + 1-2 dni robocze

W dniu realizacji zamówienia Dedalus.pl wysyła informację o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem nadawczym. Firma kurierska informuje mailowo o otrzymaniu przesyłki od nas, oraz o możliwości śledzenia jej drogi.

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.