Dla dzieci

Książki dla najmłodszych, rymowanki, bajki, baśnie, ćwiczenia aktywizujące, kolorowanki i wycinanki, encyklopedia dla dzieci, elementarze, lektury szkolne, zbiory wierszy i wierszyków, gry planszowe, słowniki, książeczki kąpielowe i wiele innych. Zarówno klasyczne wierszyki Tuwima czy Brzechwy, jak i dzieła współczesnych autorów, specjalizujących się w twórczości dla dzieci.  Niezwykle pomysłowe książki przestrzenne 3d, zestawy zagadek logicznych i ćwiczeń rozwijających spostrzegawczość, pamięć i zdolność logicznego myślenia u najmłodszych w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Sortuj według: Wyświetl po książek

   

  Z naszej szerokiej oferty wybraliśmy te tytuły, które szczególnie chętnie wybierane są jako nagrody książkowe dla uczniów.

   

  Zamówienia na kwotę powyżej 1000 zł premiujemy rabatem 10 % oraz bezpłatną wysyłką.
  Rabat naliczany jest automatycznie, podczas składania zamówienia.
  Aby skorzystać z rabatu, należy przed rozpoczęciem składania zamówienia zalogować się na stronie lub, w przypadku braku loginu i hasła, zarejestrować się.

   

  Stany magazynowe poszczególnych pozycji z tej oferty obejmują tylko magazyn podręczny. Istnieje możliwość zamówienia większych ilości poszczególnych tytułów z magazynu centralnego.

   

  Zobacz ofertę