Dla dzieci

Książki dla najmłodszych, rymowanki, bajki, baśnie, ćwiczenia aktywizujące, kolorowanki i wycinanki, encyklopedia dla dzieci, elementarze, lektury szkolne, zbiory wierszy i wierszyków, gry planszowe, słowniki, książeczki kąpielowe i wiele innych. Zarówno klasyczne wierszyki Tuwima czy Brzechwy, jak i dzieła współczesnych autorów, specjalizujących się w twórczości dla dzieci.  Niezwykle pomysłowe książki przestrzenne 3d, zestawy zagadek logicznych i ćwiczeń rozwijających spostrzegawczość, pamięć i zdolność logicznego myślenia u najmłodszych w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Niestety nie znaleziono pozycji!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj tylko tytuł książki, słowo występujące w tytule lub nazwisko autora.

 

Z naszej szerokiej oferty wybraliśmy te tytuły, które szczególnie chętnie wybierane są jako nagrody książkowe dla uczniów.

 

Zamówienia na kwotę powyżej 1000 zł premiujemy rabatem 10 % oraz bezpłatną wysyłką (rabat dotyczy wszystkich książek z naszej oferty).


Rabat naliczany jest automatycznie, podczas składania zamówienia.
Aby skorzystać z rabatu, należy przed rozpoczęciem składania zamówienia zalogować się na stronie lub, w przypadku braku loginu i hasła, zarejestrować się.

 

Stany magazynowe poszczególnych pozycji z tej oferty obejmują tylko magazyn podręczny. Istnieje możliwość zamówienia większych ilości poszczególnych tytułów z magazynu centralnego.

 

Szkoły podstawowe

Szkoły ponadpodstawowe

 

Zobacz też pełną ofertę