Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Hurtownia Tanich Książek

Sprzedaż hurtowa prowadzona jest w witrynie dedalus.com.pl - wyłącznie dla firm, realizujemy zamówienia opiewające na kwotę minimum 1 000 zł. Prezentowane tytuły sprzedawane są w pakietach po 5 egz  - cena podana przy każdym z nich obejmuje 5 egz. oferowanego tytułu.


 Złożone i opłacone zamówienie realizowane jest w ciągu 2 dni roboczych i wysyłane za pomocą firmy kurierskiej, możliwy jest również odbiór osobisty bezpośrednio z magazynu przy ul. Huculskiej w Częstochowie.

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.