Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788372360212
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788372360212
Wydawnictwo/Producent: Philip Wilson

To pełna uroku opowieść o chińskich kobietach. Nie tylko o tych z pierwszych stron gazet, pięknych i bogatych, ale też o tych zwykłych, prowadzących - wydawałoby się - przeciętne, nudne życie. Ich losy, jak się przekonamy, są często tragiczne, czasem zadziwiające, a niekiedy wręcz wstrząsające. Każda historia jest inna, ale ich wspólną cechą jest, że zawsze były głęboko skrywane. Tylko przypadkiem ujrzały światło dzienne. Oto kobieta tak desperacko pragnąca opuścić Chiny, że decyduje zrobić to jako narzeczona z ogłoszenia. To znów kobieta, która poświęca romantyczną miłość dla komunistycznych ideałów, inna w czasie rewolucji kulturalnej jest zmuszona wykonywać pracę prowadzącą do jej okaleczenia. "Młodsza siostra" Checkoway nie jest fikcją literacką, autorka bowiem przez rok wnikliwie obserwowała ten niezwykły kraj i jego równie niezwykłe mieszkanki. Powstała pełna ciepła, zadumy, smutku i radości książka o życiu współczesnych Chinek, ich mentalności, marzeniach i tajemnicach. "Młodsza siostra" to pierwsza z serii książek "Zwykłe Niezwykłe Losy", poświęcona często niedocenianemu w literaturze tematowi życia przeciętnych kobiet - kobiet spod wszystkich szerokości geograficznych, z różnych kultur, tradycji i obyczajowości.

Książka

 • Autor: 

  Julie Checkoway

 • Rok wydania: 

  1999

 • ISBN: 

  9788372360212

 • Ilość stron: 

  200

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  165x240

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.