Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 8387963216
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: WFiS UW

Autorami zawartych w publikacji tekstów są: J. Mach, M. Grzechowiak, J. Szymanik, K. Gajewski, A. Reimann, M. Woszczek. Jakub Mach jest doktorem filozofii. Zajmuje się metafizyką i filozofią religii. Ukończył Wydział Przedsiębiorczości i Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Współzałożyciel i pierwszy prezes Koła Naukowego Filozofii Religii oraz Klubu Tropicieli Człowieka (oba przy IF UW), pomysłodawca i współorganizator dwóch edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficznego (Po co filozofia współczesnemu człowiekowi i Pytanie o człowieka).

WFIS 2003,ISBN: 83-87963-21-6, 160x240.96 s., oprawa miękka

Pytanie o człowieka Prace z II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficznego

Książka

  • ISBN: 

    8387963216

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.