Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788386859818
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Cyklady

Obecne przedszkolaki będą dorastały w zupełnie innym świecie niż my. Być może przydadzą im się umiejętności, których nie zapewnia tradycyjny system edukacji. Na co więc powinni zwrócić uwagę rodzice i wychowawcy, zanim dziecko osiągnie siódmy rok życia Książka Donaty Elschenbroich omawia listę niezbędnych umiejętności i zasób wiedzy, jaką powinniśmy zapewnić maluchom w XXI wieku. Wskazuje kierunki kształcenia małych dzieci, dowodząc, że ich przyszłość kształtuje się już w przedszkolu. Przedstawia też rozwiązania wprowadzane w wielu krajach świata, z których warto skorzystać w polskiej rzeczywistości. Książka została przetłumaczona na wiele języków i szybko stała się międzynarodowym bestsellerem. Omawia bowiem najważniejsze wyzwania, przed jakim stanęli obecnie pedagodzy i rodzice. Powinna stać się obowiązkową lekturą dla wszystkich osób, którym leży na sercu przyszłość naszych dzieci.

Cyklady 2003, ISBN: 83-86859-81-4, 140x205, 220 s., oprawa miękka

Co siedmiolatek wiedzieć powinien Donata Elschenbroich

Książka

  • ISBN: 

    9788386859818

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.