Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788360466551
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Medpharm

MedPharm 2008, ISBN: 978-83-60466-55-1, 160x215, 151 s., oprawa miękka

 

  • JEŚLI DOTYCHCZASOWA METODA JUŻ CI NIE PASUJE

Wypróbowałaś dotychczas jedną lub więcej metod antykoncepcyjnych. Teraz nie jesteś już z nich zadowolona albo zmieniła się Twoja sytuacja partnerska. Zmieniła się Twoja potrzeba poczucia bezpieczeństwa? Być może urodziłaś dziecko albo wkrótce planujesz je mieć. A może zachorowałaś?

  • ZDOBĄDŹ INFORMACJE NA TEMAT DOSTĘPNYCH RODZAJÓW ANTYKONCEPCJI

Dotychczas nie było tylu możliwości zapobiegania ciąży co dziś. Zaleta tej książki – opisuje je wszystkie! Od naturalnego planowania rodziny, przez stosowanie środków hormonalnych, do metod wspomaganych komputerowo. Każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie. Autorzy podają informacje o stosowaniu, wadach i zaletach oraz poziomie zabezpieczenia. Dowiesz się, dla kogo przeznaczona jest która metoda.

  • ZNAJDŹ OPTYMALNĄ DLA SIEBIE METODĘ ZA POMOCĄ PRAKTYCZNEGO SAMOTESTU

W mnogości ofert można się łatwo pogubić. Praktyczny test pomoże Ci w wyborze odpowiedniej metody dla danej sytuacji życiowej. Dzięki niemu szybko i niezawodnie ocenisz, jaki rodzaj antykoncepcji jest dla Ciebie najodpowiedniejszy. Teraz możesz zacząć rozkoszować się miłością!

 

ANTYKONCEPCJA. Którą metodę powinnam wybrać? Silvia Knöpfel , Knut O.K. Hoffmann

Książka

  • ISBN: 

    9788360466551

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.