Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Judea Pearl
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788378866459
Wydawnictwo/Producent: Copernicus Center Press

Wszyscy wiemy, że pianie koguta o świcie, nie wywołuje wschodu słońca. Jednocześnie nie mamy wątpliwości, że użycie włącznika spowoduje zapalenie lub zgaszenie światła. Skąd zatem pewność, że jedno zdarzenie spowodowało drugie?

Przyczynowość jest jedną z najszerzej dyskutowanych i najtrudniejszych do wykazania kategorii w nauce i medycynie. Rewolucja Przyczynowa, zainicjowana przez Judeę Pearla i innych badaczy, położyła kres wiekowi niejasności pojęciowych i oparła przyczynowość na solidnej podstawie naukowej.

Dzieło Pearla i Mackenziego zawiera historię samej idei, a także dostarcza narzędzi niezbędnych do oceny, czego może - lub nie - dokonać Big Data. Autorzy tłumaczą, na czym polega drabina przyczynowości i opierając się na wielu przykładach z życia, ukazują istotę ludzkiej myśli oraz klucz do sztucznej inteligencji. Każdy, kto pragnie zrozumieć jedno lub drugie, powinien przeczytać książkę Przyczyny i skutki.


Autor: Judea Pearl
Data premiery: 2022-02-15
Strony: 496
Rodzaj: Książki
Okładka: Twarda
Format: 215x140x37

Książka

 • Autor: 

  Judea Pearl

 • Rok wydania: 

  2022

 • ISBN: 

  978-83-7886-645-9

 • Ilość stron: 

  496

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Tłumaczenie: 

  Tadeusz Chawziuk

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.