Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Daria Powałowska
Zwykle wysyłamy w: 3 dni
EAN: 9788366384668
Wydawnictwo/Producent: preston publishing

Przygodę z językiem angielskim warto zacząć od małego. Wiemy, że pierwsze kroki bywają trudne, dlatego proponujemy wyjątkowe wsparcie dla nauczycieli grup dzieci w wieku przedszkolnym. Z nami będą się one uczyć poprzez zabawę – w atrakcyjnej formie.

Najnowsza publikacja wydawnictwa Preston Publishing jest zbiorem ponad 160 pomysłów na zabawy przeprowadzane w ramach 18 dni tematycznych (takich jak np. Dzień Morza czy Światowy Dzień Kosmosu). Książka sprawdzi się we wszystkich przedszkolach, które oferują naukę języka angielskiego, a zwłaszcza w przedszkolach dwujęzycznych. Większość gier i zabaw ma charakter edukacyjny: wprowadzają one podstawowe słówka i frazy języka angielskiego w sposób przyjazny i odpowiedni dla przedszkolaków. Niektóre z zaproponowanych zadań skupiają się również na ćwiczeniu motoryki małej, zdolności matematycznych czy rozpoznawania emocji, tak aby holistycznie wspomagać rozwój dzieci, a nie tylko ich umiejętności językowe. Na plan każdego z dni składają się wprowadzenie oraz zbiór zarysów aktywności, które każdy animator czy nauczyciel może zakomponować dowolnie według uznania. Dodatkową pomocą dla nauczycieli jest zestawienie ćwiczonych w danym dniu tematów i treści oraz wyróżnienie dodatkowych pomocy, koniecznych do przeprowadzenia każdej z zabaw.

Pomysły na zabawy uzupełnione są gotowymi obrazkowymi kartami pracy, dołączonymi w drugiej części publikacji. Forma kołozeszytu sprawia, że bez problemu można je powielić w formie kserokopii i łatwo wykorzystać.

Angielski w przedszkolu. Gry i zabawy na dni wyjątkowe to niezbędna pomoc dla każdego nauczyciela języka angielskiego w przedszkolu dwujęzycznym. Zaproponowane dni tematyczne będą doskonałym urozmaiceniem rocznego planu pracy. Scenariusze zabaw oraz uzupełniające je karty pracy mogą zainspirować również rodziców, animatorów czy kierowników świetlic do przeprowadzania zabaw z dziećmi.
Autor: Daria Powałowska
Data premiery: 2021-09-02
Strony: 152
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 285x215x20

Książka

  • ISBN: 

    9788366384668

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...

     

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.

Złóż zamówienie za 99 zł i wybierz przesyłkę Orlen Paczką - a zamówienie wyślemy bezpłatnie.