Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 5903699821824
Wydawnictwo/Producent: Edgard

Gra loteryjka. Urodzinowe przyjęcie (2+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, z którą będą doskonalić umiejętność opowiadania o tygryskowym przyjęciu urodzinowym oraz trenować spostrzegawczość i refleks w wyszukiwaniu szczegółów. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, czym jest bal przebierańców, co można podarować w prezencie urodzinowym oraz jakie emocje wiążą się z udziałem w przyjęciu.

Gra na refleks i spostrzegawczość!

Co tygrys otrzymał w prezencie od przyjaciół? Jakie były przekąski? Za kogo goście przebrali się na balu? Gra loteryjka. Urodziny tygryska (2+) to zabawa na spostrzegawczość dla przedszkolaków, które uwielbiają wesołe tańce, prezenty i pyszne przekąski. Kolorowe ilustracje Moniki Pieczki w barwny sposób przedstawiają gości, którzy przybyli na urodzinowe przyjęcie w dżungli, i zachęcają do opowiadania o ulubionych zabawach i sposobach świętowania. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywce i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników.

Rozwój

poznawanie świata, spostrzegawczość, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka

Ilustratorkas

Monika Pieczka – z zamiłowania graficzka i ilustratorka. Urodzona w Polsce. Mieszka i tworzy w Holandii.

Wiek: +2
Lczba graczy: 1-4
Czas rozgrywki: 5-10 min.

W serii również

  • Gra loteryjka. Hopsasa! 2+

  • Gra memo. Jednorożce i lamy 3+

  • Gra memo. Królewny i smoki 3+


Autor:
Data premiery: 2022-02-14
Strony:
Rodzaj: Zabawki
Okładka:
Format: 160x163x42

Książka

  • Rok wydania: 

    2022

  • ISBN: 

    5903699821824

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.