Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: dr Paweł Czapczyk
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 5903699821862
Wydawnictwo/Producent: Edgard

Gra rodzinna „Gdzie jest zwierz?” (6–99 lat) to szalony wyścig w świecie zwierząt, w którym wygrywa ten, kto pierwszy dotrze do mety. Do zwycięstwa potrzebne są również spryt, refleks i spostrzegawczość, ponieważ gracze typują poprawne odpowiedzi na pytania quizowe oraz szukają na planszy ukrytych zwierzaków. Poznają przy tym zwierzęcych rekordzistów oraz ciekawostki dotyczące ich życia.

Trening myślenia, pamięci i spostrzegawczości

Co robi przestraszona modliszka? Czy miś koala jest spokrewniony z niedźwiedziem? Ile litrów wody może wypić jednorazowo wielbłąd dwugarbny? W czasie rodzinnej rozgrywki poznamy odpowiedz na te i ponad 100 innych pytań. Duzi i mali tropiciele tajemnic przyrody odkryją przeróżne gatunki owadów, ssaków, gadów, płazów, ptaków oraz ryb, ich niezwykłe umiejętności, budowę i wygląd. W czasie gry obserwacyjnej gracze odnajdą również mistrzów kamuflażu, ćwicząc przy tym spostrzegawczość i refleks.

Barwne ilustracje Anny Truszkowskiej przyciągają uwagę atrakcyjnością szczegółów i zachęcają do poznawania fauny, której nie obserwujemy na co dzień.

Plansza i karty zostały wykonane z dobrej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój

przyroda, geografia, spostrzegawczość, pamięć

Autorzy

dr Paweł Czapczyk – pasjonat akwarystyki, terrarystyki i egzotycznych zwierząt. Hodowca modliszek, ryb, żab i jaszczurek. Tropiciel tajemnic przyrody.

Anna Truszkowska – graficzka i ilustratorka, działa głównie w branży gier komputerowych i mobilnych, wykonuje również ilustracje dla dzieci i projekty zabawek.

Wiek: +6
Liczba graczy: 2-5
Czas rozgrywki: 20-40 min

W serii również

 • Gra rodzinna Kalambury

 • Gra edukacyjna Świat


Autor: dr Paweł Czapczyk
Data premiery: 2022-03-18
Strony:
Rodzaj: Zabawki
Okładka:
Format: 250x245x58

Książka

 • Autor: 

  dr Paweł Czapczyk

 • Rok wydania: 

  2022

 • ISBN: 

  5903699821862

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.