Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Silvia Vecchini,Antonio Vincenti
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788380637337
Wydawnictwo/Producent: LektorKlett

Opowiadanie dla 4-6 latków z poradami psychologa.
Sandały, klapki, japonki, kalosze, czółenka, baleriny, botki, espadryle... Mama ma tyle rodzajów butów, że aż może zakręcić się w głowie. Ale każda para opowiada jakąś historię!

Książeczka pt. Buty mamy jest dla dzieci, które w codziennych przedmiotach dostrzegają magię, oraz rodziców, którzy potrafią docenić niezwykłość dziecięcego świata.

Bąbelki to seria opowiadań dla dzieci w wieku 3-6 lat, wzbogaconych o komentarze psychologa dziecięcego dotyczące zagadnień poruszanych w historyjkach. Tematyka książek powiązana jest z problemami, które dzieci natrafiają w swoim młodym życiu i nie do końca wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Rozwiązanie podsuwa im każda z prezentowanych opowieści. Bąbelki to również doskonały sposób na zaproszenie dzieci do wspólnego poznawania liter, a nawet czytania!
Autor: Silvia Vecchini,Antonio Vincenti
Data premiery: 2021-03-23
Strony: 36
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 185x145x4

Książka

 • Autor: 

  Silvia Vecchini,Antonio Vincenti

 • Rok wydania: 

  2018

 • ISBN: 

  9788380637337

 • Ilość stron: 

  36

 • Oprawa: 

  Miękka

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.