Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Irene Biemmi,Silva Baroncelli
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788380637320
Wydawnictwo/Producent: LektorKlett

Opowiadanie dla 4-6 latków z poradami psychologa.

Dziewczynki lubią wszystko, co jest różowe, bawią się tylko lalkami i chcą być księżniczkami. Chłopcy najbardziej lubią kolor niebieski, najchętniej bawią się samochodami i ciągle grają w piłkę nożną. Naprawdę? Ola i Olek są innego zdania...

Książeczka pt. Ola i Olek jest dla dziewczynek i chłopców, którzy wychodzą poza schematy oraz rodziców, którzy dostrzegają potencjał drzemiący w dzieciach.

Bąbelki to seria opowiadań dla dzieci w wieku 3-6 lat, wzbogaconych o komentarze psychologa dziecięcego dotyczące zagadnień poruszanych w historyjkach. Tematyka książek powiązana jest z problemami, które dzieci natrafiają w swoim młodym życiu i nie do końca wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Rozwiązanie podsuwa im każda z prezentowanych opowieści. Bąbelki to również doskonały sposób na zaproszenie dzieci do wspólnego poznawania liter, a nawet czytania!
Autor: Irene Biemmi,Silva Baroncelli
Data premiery: 2021-03-23
Strony: 36
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 185x145x4

Książka

 • Autor: 

  Irene Biemmi,Silva Baroncelli

 • Rok wydania: 

  2018

 • ISBN: 

  9788380637320

 • Ilość stron: 

  36

 • Oprawa: 

  Miękka

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.