Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Anna Paluch,Elżbieta Drewniak-Wołosz,Lucyna Mikosza
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788382940183
Wydawnictwo/Producent: Impuls

Książka jest rezultatem wieloletnich doświadczeń Autorek, na co dzień zajmujących się terapią dzieci afatycznych. Zasadniczą część książki stanowi skala, będąca konkretną propozycją sposobu zbierania materiału służącego do oceny sprawności językowej i komunikacyjnej dziecka z zaburzonym rozwojem mowy. Z pozycji praktyków, Autorki dzielą się również swoimi przemyśleniami na temat trudności związanych z diagnozowaniem i opisem afazji. Ich badania opierają się na obserwacji zachowań dziecka sytuacji celowo zorganizowanej. Za pomocą materiałów werbalnych i graficznych, starają się one stworzyć sytuację eksperymentalną, w miarę możliwości naturalną, po to, by sprowokować reakcję dziecka, zarejestrować je i ocenić.

W książce zostały poruszone problemy rzadko omawiane w literaturze logopedycznej. Zasadniczym jej celem jest ułatwienie logopedom - praktykom diagnozy i planowania terapii dzieci afatycznych.


Autor: Anna Paluch,Elżbieta Drewniak-Wołosz,Lucyna Mikosza
Data premiery: 2022-02-01
Strony: 96
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 292x200x6

Książka

 • Autor: 

  Anna Paluch,Elżbieta Drewniak-Wołosz,Lucyna Mikosza

 • Rok wydania: 

  2022

 • ISBN: 

  978-83-8294-018-3

 • Ilość stron: 

  96

 • Oprawa: 

  Miękka

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.