Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Opracowanie Zbiorowe
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788380630703
Wydawnictwo/Producent: LektorKlett

Książka pomoże waszym dzieciom stawić czoło obawom związanym z ciemnością. Strach przed ciemnością jest jednym z najczęściej występujących u dzieci lęków. Noc i niepewność, co się w niej czai, uruchamia wyobraźnię i skłonność do obaw. Pomoc rodziców w poznawaniu nocnego świata, zmniejsza obawy i powoduje, że świat w nocy jest równie bezpieczny i znajomy jak świat za dnia.

Czytając i oglądając z dzieckiem książkę Nie boję się ciemności, znajdziecie w niej obrazki przedstawiające różne sytuacje nocnego życia zwierząt, miasta i rodziny. Krótkie notki pokazują najważniejsze elementy oswajania ciemności i wskazują, jak pomóc dziecku w przezwyciężeniu niepewności wywołanej nieznanym.
Autor: Opracowanie Zbiorowe
Data premiery: 2021-10-05
Strony: 16
Rodzaj: Książki
Okładka: Twarda
Format: 295x208x8

Książka

 • Autor: 

  Opracowanie Zbiorowe

 • Rok wydania: 

  2015

 • ISBN: 

  9788380630703

 • Ilość stron: 

  16

 • Oprawa: 

  Twarda

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.