Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 4059433358260
Wydawnictwo/Producent: schleich

CHRUM CHRUM! Jak wszystkie świnie, tak i nasza świnia domowa z serii Schleich FARM WORLD ma doskonały węch.
A to za sprawą jej noska, który przypomina gniazdko do prądu.
Najchętniej używa go do wywąchania smakołyków. Upalne letnie dni uwielbia spędzać w bajorkach błotnych lub w chłodnym cieniu twojego łóżka. I wcale jej nie przeszkadza, jeśli nieco się przy tym ubrudzi.
Błoto chroni je wówczas przed ugryzieniami owadów.
Nawet, jeśli niechcąco zostawi ślady kopytek na twojej koszulce. W końcu od czego jest gumka do mazania. No, wszystko zejdzie?
Niektórzy ludzie hodują świnie jako zwierzęta domowe, ponieważ są bardzo pokojowe, wrażliwe, społeczne, ciekawskie i inteligentne.
Świnia domowa z serii Schleich FARM WORLD nie ma żadnych problemów z jedzeniem. Właściwie lubi wszystko. Również dania wegetariańskie. A kiedy pragnie ochłody, tarza się w błocie. Dla twojej różowej przyjaciółki jest to bowiem idealny odpoczynek w gorące letnie dni! A gdzie ty najchętniej szukasz ochłody?
Artykuł należy do serii tematycznej FARM WORLD i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat.
Autor:
Data premiery: 2022-02-07
Strony:
Rodzaj: Zabawki
Okładka:
Format: 60x95x25

Książka

  • ISBN: 

    4059433358260

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.