Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 4059433358628
Wydawnictwo/Producent: schleich

O, zobacz, min iświnka! Nasze słodkie prosię z serii Schleich FARM WORLD jest wprawdzie jeszcze malutkie, ale już tryska energią! Szczególnie szybko macha swym zakręconym różowym ogonkiem, kiedy swawoli na kanapie i skacze z góry wprost na stos świeżo wyprasowanych ubrań. Jego nos już w młodym wieku idealnie nadaje się do wywąchiwania wszelkich zapachów, na przykład resztek ciastek w twoim łóżku.
Wiedziałeś, że wszystkie świnki lubią się przytulać i najchętniej śpią ciasno obok siebie? Czyż to nie słodkie?
Prosięta przychodzą na świat w towarzystwie licznego rodzeństwa. Z reguły jeden miot obejmuje 10–14 zwierząt.
Świnie są bardzo towarzyskimi zwierzętami i z miłością dbają o swoje potomstwo. Ciężarne lochy, jeśli mają możliwość rodzenia na zewnątrz, najpierw kopią
przytulny dołek i wykładają go miękkimi gałęziami, trawą i liśćmi. Dzieci rodzą się tam i już kilka minut po narodzinach szukają drogi do sutków, aby zasmakować w pysznym mleku matki. Kiedy ssą, ich matka śpiewa im piosenkę.
Przynajmniej tak to brzmi w uszach prosiąt. Składa się z chrumknięć o różnych tonach i w różnych odstępach.
Niektórzy ludzie hodują świnie jako zwierzęta domowe, ponieważ są bardzo pokojowe, wrażliwe, społeczne, ciekawskie i inteligentne.
Artykuł należy do serii tematycznej FARM WORLD i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat.
Autor:
Data premiery: 2022-02-07
Strony:
Rodzaj: Zabawki
Okładka:
Format: 35x55x15

Książka

  • ISBN: 

    4059433358628

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.