Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 4895038501423
Wydawnictwo/Producent: smily play

Tańczę i Wibruję Ośmiornica

Jak zachęcić maluszka do raczkowania? Nic prostszego – pokaż mu kolorową ośmiornicę. Tańczy i wibruje dla Ciebie ... ucieka ... złap mnie! Chcąc złapać niesfornego zwierzaka maluszek z chęcią będzie najpierw raczkował, później chodził, a w końcu biegał. Zabawka jest bezpieczna, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Mięciutka, bardzo przytulna Ośmiornica jest zabawką wykonaną z przyjemnego w dotyku materiału, przeznaczoną dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Ośmiornica wydaje śmieszne dźwięki, gra melodyjki, wibruje i ucieka. Kształtuje zdolności motoryczne dziecka

• Zachęca do raczkowania
• Stymuluje zmysły
• Rozwija wzrok oraz spostrzegawczość
• Zachęca do ruchu

Ośmiorniczka jest bardzo przyjemna w dotyku, miękki materiał i żywe kolory, przypadną do gustu każdemu szkrabowi. Dodatkowo, 8 kolorowych macek zachęci dziecko do raczkowania i pełzania. Po dotknięciu ośmiorniczka drga i wydaje śmieszne dźwięki. Gra melodyjki. Wibruje i przesuwa się. Zachęca dziecko do aktywności ruchowej. Zabawka wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową. Jest całkowicie bezpieczna dla dziecka, wykonana z najwyższej jakości atestowanych materiałów.

OŚMIORNICA ZDOBYŁA PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ ZABAWKA ROKU 2016 W KATEGORII – DLA NIEMOWLAKA.

Wymiary opakowania:
18 x 14,5 x 18 cm
Wiek: +3mc
Wymaga 3 baterie typu AAA 1,5 V (dołączone - BATERIE TESTOWE)

Autor:
Data premiery: 2020-04-17
Strony:
Rodzaj: Zabawki
Okładka:
Format: 140x185x60

Książka

  • ISBN: 

    4895038501423

Polecamy również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.