Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Michał Mazik
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381729178
Wydawnictwo/Producent: Dragon

Ta pokaźna książka zawiera opisy ponad 100 najpopularniejszych roślin doniczkowych, które będą ozdobą każdego mieszkania. Listę otwiera zestawienie #top10 najmodniejszych roślin pokojowych, wśród których można wymienić choćby monsterę dziurawą czy zamiokulkasa zamiolistnego. Reszta gatunków jest podzielona na następujące kategorie: rośliny o ozdobnych liściach, kwiatach i owocach, kaktusy i sukulenty oraz rośliny lecznicze. Unikalną cechą tej publikacji jest to, że każdy opis gatunku jest rozbudowany i wyczerpujący (zajmuje przynajmniej rozkładówkę książki) i zawiera porady dotyczące wymagań rośliny, jej pielęgnacji, walki z zagrażającymi szkodnikami, dostępnych odmian i pokrewnych gatunków. Książkę wzbogacają liczne i efektowne fotografie, a także rysunki – instrukcje czynności pielęgnacyjnych.


Autor: Michał Mazik
Data premiery: 2022-03-23
Strony: 240
Rodzaj: Książki
Okładka: Twarda
Format: 290x210x21

Książka

 • Autor: 

  Michał Mazik

 • Rok wydania: 

  2022

 • ISBN: 

  978-83-8172-917-8

 • Ilość stron: 

  240

 • Oprawa: 

  Twarda

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.