Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Paweł Frankowski,Witold Rajchert
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381039277
Wydawnictwo/Producent: Pascal

Sztuczki survivalowe

Książka, która uratuje twoje zdrowie, a nawet życie

Paweł Frankowski, Witold Rajchert

To nie tylko książka, ale stworzone z pasją narzędzie przetrwania. ToolBook zawiera: lusterko sygnałowe, soczewkę Fresnela, linijkę (cm i cal), zegar słoneczny, znaczniki trasy, podpałkę oraz praktyczną wiedzę, jak przetrwać. Napotykasz trudności? Skorzystaj z zawartych w poradniku narzędzi i rad! Obudź w sobie narodową zapobiegliwość i zaradność.

Tylko przygotowani przetrwają!

NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI SZTUKI PRZETRWANIA:

Poznasz skuteczne metody wydostania się z opresji, np. tonącego samochodu, strzelaniny, pożaru lasu. Wykonasz improwizowane ubranie, tymczasowe schronienie czy własną folię NRC. Przygotujesz filtry wodne i pojemniki do przenoszenia płynów. Sporządzisz lekarstwa, a także pożywienie z owoców lasu, łąki i parku miejskiego. Nauczysz się rozpalać, utrzymać i ukrywać ognisko. Dowiesz się, jak stworzyć nóż i puszkę survivalową z dostępnych akcesoriów życia codziennego.


Autor: Paweł Frankowski,Witold Rajchert
Data premiery: 2022-04-01
Strony: 160
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 190x110x11

Książka

 • Autor: 

  Paweł Frankowski,Witold Rajchert

 • Rok wydania: 

  2022

 • ISBN: 

  978-83-8103-927-7

 • Ilość stron: 

  160

 • Oprawa: 

  Miękka

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.