Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: Paweł Frankowski,Marian "Radar" Wyrzykowski
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788328387478
Wydawnictwo/Producent: Septem

Wypad z dziećmi do lasu połączony z noclegiem? Brzmi jak doskonały przepis na przygodę! Tym bardziej że dziś, w cyfrowych i sterylnych czasach, każdy kontakt z żywą przyrodą jest bezcenny. Leśne biwakowanie to wymarzona okazja do świetnej zabawy i zarazem nauki. By jednak móc w pełni cieszyć się spotkaniem z naturą, uniknąć stresu i wykorzystać wszystkie możliwości tej formy wypoczynku, warto wszystko zaplanować i właściwie się przygotować.

Tylko co to znaczy "właściwie"? Odpowiedź przynosi właśnie ta książka. Począwszy od kwestii zupełnie podstawowych, takich jak co, w jaki sposób i do czego spakować, poprzez propozycje biwakowych gier i zabaw, skończywszy na zaawansowanych poradach dotyczących przetrwania w lesie ― znajdziecie tu wszystko.

Autor: Paweł Frankowski,Marian "Radar" Wyrzykowski
Data premiery: 2022-04-22
Strony: 336
Rodzaj: Książki
Okładka: Miękka
Format: 194x122x28

Książka

 • Autor: 

  Paweł Frankowski,Marian "Radar"" Wyrzykowski"

 • Rok wydania: 

  2022

 • ISBN: 

  978-83-283-8747-8

 • Ilość stron: 

  336

 • Oprawa: 

  Miękka

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.