Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328047563
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Uroboros

"Immersja" to opowieść fantastyczna, w której wraz z bohaterami cofamy się z czasów dominującej sztucznej inteligencji, tysiące lat wcześniej, aż przed naszą erę.

Obecnie nie możemy cofać się w przeszłość, ani wybiegać w przyszłość. Nigdy nie wiemy, co będzie nam dostępne w niedalekiej przyszłości. Książka "Immersja" właśnie stara się ukazać nam, jak taka podróż mogłaby przebiegać.

Ben jest pracownikiem instytutu badawczego i bierze obecnie udział w eksperymencie naukowym. Jego umysł ma wkroczyć w świat Fajstos, aż 1627 lat p.n.e. System AIAM, dzięki wpisaniu odpowiednich danych archeologicznych, potrafi stworzyć świat, jaki istniał wiele lat temu na Krecie. 

Dla Bena będzie to niczym udział w najlepszej grze komputerowej. Co więcej! Tutaj może badać przeszłość wszystkimi zmysłami, a zdarzenia będa toczyć się w interakcji wirtualnego świata z nim, jako jednym z uczestników gry. Jednocześnie do danego świata wkraczają i inni uczestnicy: sportsmenka Arnike, wysłannik wojska John, agentka Kiri Nakai i wirtualni turyści. Wszystko miało przebiegać zgodnie z ustalonym z góry planem. Idylliczny świat, jak mogłoby się wydawać, powinien być bez żadnej skazy. Niestety, wszystko rozsypuje się w jednym momencie, kiedy na wyspie wybucha wulkan Thera (obecnie Santoryn). Wszystko co zostało zaplanowane, upada. Narasta strach, przerażenie i ciągłe pytanie: jak odróżnić fikcję od rzeczywistości? Na kim polegać, a z kim lepiej nie wchodzić w żadne układy? 

"Immersja" to powieść wciągająca, pełna fantastycznych elementów i podróży w czasie. Czy bohaterom uda się stoczyć i wygrać tę nierówną walkę? Czy wrócą cali i zdrowi? Czy w ogóle dowiedzą się, jak wydostać się z tej pułapki czasu?

Uroboros 2018, ISBN: 9788328047563, 135x200, 640 s., oprawa miękka

Książka

  • Autor: 

    Pol, Erick

  • ISBN: 

    9788328047563

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.