ISBN: 9788362726554
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Łośgraf

Książka która odsłania nowe fakty wywołuje oburzenie i inspiruje do nowych przemyśleń Łatwo - rozpatrując wszystkie wydarzenia związane z terroryzmem i walką z nim w perspektywie makro - zapomnieć o równie istotnej perspektywie indywidualnego człowieka. Streatfeild nie pozwala sobie na to przeoczenie. Jego opowieść o świecie po 11 września 2001 roku napisana jest z perspektywy ludzi na których życie wydarzenia z 11 września miały bezpośredni wpływ. Dominic Streatfeild nie pisze o rzeczach łatwych a jego opinie przez wielu zostaną uznane za kontrowersyjne. Jednak czytając jego książkę trzeba pamiętać o tym że dzisiejszy świat nie oferuje nieskomplikowanych pytań ani prostych odpowiedzi na te pytania. Książka adresowana do szerokiego kręgu czytelników ze szczególnym uwzględnieniem studentów bezpieczeństwa wewnętrznego i publicznego prawa i administracji prawa karnego prawa międzynarodowego stosunków międzynarodowych oraz słuchaczy wyższych szkół policyjnych. Na podstawie ośmiu wydarzeń autor bada jak amerykańska odpowiedź na ten bezprecedensowy akt terrorystyczny wpłynęła - niekiedy tragicznie - na losy osób dalekich od władzy i żyjących w bardzo odległych zakątkach naszego globu które stały się ofiarami polityki walki z terroryzmem Świat po 11 września Dominica Streatfeilda to książka która zabiera czytelnika w podróż po świecie który ukształtował się po zamachach na World Trade Center. Jej autor przypomina nam że współtwórcami tego świata są nie tylko członkowie Al-Kaidy i innych ugrupowań terrorystycznych. Zachód i jego reakcja na wydarzenia z 11 września 2001 r. również wnoszą swój wkład w kształtowanie realiów które otaczają nas na co dzień. Rzadko zdarza się aby analiza ewolucji międzynarodowego porządku po zamachach na WTC uwzględniała ten aspekt rzeczywistości. z rekomendacji dr K.Liedel

Łośgraf 2011, ISBN: 9788362726554, 130x200, 408 s., oprawa miękka

Świat po 11 września Dominic Streatfeild

Książka

  • ISBN: 

    9788362726554

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.